WSKAZANIA DO STOSOWANIA PREPARATU
SilicoSan i trądzik

Wiele badań klinicznych wykazało, że stosowanie dwa razy dziennie koloidalnego zolu krzemowego znamiennie zmniejsza ilość zaskórników, wągrów i krost w ciągu kilku tygodni. Koloidalny zol krzemowy tak skutecznie oczyszcza skórę i zwalcza trądzik dzięki swej bardzo dużej czynnej powierzchni. Zastosowana na skórę w postaci maseczki koloidalny zol krzemowy tworzy na skórze powłokę i dzięki właściwościom adsorpcyjnym wiąże zanieczyszczenia, bakterie, toksyny i nadmiar sebum. Poza tym posiada efekt chłodzący, który pomaga zmniejszyć podrażnienie skóry. W odróżnieniu od innych preparatów, silicosan można stosować na czynne, ropne zmiany trądzikowe.

SilicoSan i oczyszczanie cery

Koloidalny zol krzemowy jest przeznaczony nie tylko dla osób z trądzikiem. Posiada on również znakomite działanie jako rewitalizująca i głęboko oczyszczająca maseczka, która skutecznie oczyszcza skórę z tłuszczu i innych zanieczyszczeń pozostawiając ją wyraźnie świeższą i jaśniejszą. Jednocześnie pojawia się lekki efekt liftingu i wygładzenia skóry, gdy żel wysycha, co czasowo spłyca bruzdy i zmarszczki. Koloidalny zol krzemowy jest idealny dla osób, które mają trochę tłustą cerę. Mogą one stosować maseczkę na okolice przetłuszczające się takie, jak czoło, nos i fałdy przynosowe codziennie oraz raz w tygodniu do głębokiego oczyszczania najlepiej po parówce.

Przeczytaj poszerzoną, profesjonalną informację o przyczynach trądziku, jego różnych postaciach, o leczeniu trądziku miejscowym i ogólnym (format pdf, 16 stron). Tu możesz pobrać plik trądzik.

 
Uwaga! Przedstawiony powyżej preparat jest kosmetykiem do pielęgnacji cery skóry trądzikowej. Nie należy rozumieć, że może on zapobiegać lub leczyć jakiekolwiek choroby. Powyższe treści nie odwołują się do takich jego właściwości.