Pomaga przywrócić sprawność mięśniom i stawom

Dla sprawnych mięśni i stawów nie do przecenienia jest fizjoterapia. Jest to dyscyplina medycyny obejmująca wiele metod terapii. Przede wszystkim kinezyterapię. Poza nią stosowanie szeregu zabiegów fizykoterapeutycznych takich, jak elektrostymulacja, diadynamik, galwanizacja laseroterapia, diatermia, solux, ultradźwięki, itd. Stosowane są jest również następujące formy terapii: balneoterapia, hydroterapia, krioterapia, i inne.

Ważny jest również masaż leczniczy i przezskórne podawnie leków, najczęściej w regionie bezpośrednio sąsiadującym z chorym obszarem. W ramach różnych zabiegów takich jak np. jontoforeza, okłady lub masaż podaje się leki i różne inne substancje dające efekt leczniczy i/lub przynoszące ulgę.

Flexoprin krem jest kosmetykiem, który zawiera unikalny zestaw pięciu naturalnych ekstraktów roślinnych oraz MSM, które działają synergistycznie. Flexoprin krem zastosowany na skórę, w połączeniu z lekkim masażem, działa odprężająco, kojąco oraz uśmierzająco przywracając świeżość i elastyczność. Istotną zaletą (przewagą) takich form postępowania jest podawanie substancji aktywnych w bezpośrednie otoczenie chorego narządu. Przynosi to nie tylko lepszą skuteczność, ale zmniejsza ryzyko powstania efetów ubocznych i działań niepożądanych.

 
Uwaga! Przedstawiony powyżej preparat jest kosmetykiem. Nie należy rozumieć, że może on zapobiegać lub leczyć jakiekolwiek choroby. Powyższe treści nie odwołują się do takich jego właściwości.