Skuteczna pomoc w fibromialgii

Fibromialgia charakteryzuje się przewlekłymi, rozlanymi bólami okołostawowymi, sztywnością, ogólnym zmęczeniem i zaburzeniami snu. Przyczyna fibromialgii jest nieznana. Podnosi się m.in. zaburzenie metabolizmu serotoniny, obniżenie progu czucia bólu z nieprawidłowym jego odczuwaniem. Mogą występować dodatkowo objawy ze strony przewodu pokarmowego, układu moczowego, bóle głowy, zaburzenia pamięci i koncentracji, wysypki skórne, suchość oczu i jamy ustnej, niepokój, depresja, dzwonienie w uszach, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zaburzenia krążenia palców rąk i nóg, problemy z koordynacją, zespół niespokojnych nóg.

proMyalgan to suplement diety, który zawiera unikalny zestaw 6 ekstraktów roślinnych: liści stokrotki, liści winogron, oliwki, owocu ananasa, słodkich migdałów i owocu pomarańczy

Poza tym w wersji pro dodatkowo zawiera taurynę - egzogenny aminokwas, czyli taki, który musi jak witamina być dostarczony w pożywieniu. Tauryna jest β-aminokwasem sulfonowym pełniącym istotną rolę regulacyjną w organizmie ludzkim – jest ona niezbędna dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego oraz funkcjonowania układu rozrodczego i odporności.

proMyalgan może być stosowany przez każdego jako uzupełnienie codziennej diety. Jest szczególnie polecany osobom z fibromialgią. Uzupełnianie diety w składniki dostarczane proMyalgan również korzystnie wpływa na napięcie mięśni.


Pobierz plik pdf na temat: "Fibromialgia i zespół przewlekłego zmęczenia" (15 str.)
 
Uwaga! Przedstawiony powyżej preparat jest suplementem diety. Nie należy rozumieć, że może on zapobiegać lub leczyć jakiekolwiek choroby. Powyższe treści nie odwołują się do takich jego właściwości.