base href="http://phytomedica.pl" />


Preparat jest czasowo niedostępny – oczekuje na akceptację składu przez Głównego Inspektora Sanitarnego

RheumaPlus™ to suplement diety dostarczający naturalne składniki odżywcze. Jest to unikalna kompozycja sześciu ekstraktów roślinnych o udokumentowanym korzystnym wpływie na stawy. Zostały one uzyskane w specjalnym, opatentowanym procesie, który zapewnia ich wysoką biodostępność i optymalną aktywność. Ekstrakty te, działając synergistycznie, poprawiają produkcję mazi stawowej polepszają smarowanie stawu, odżywienie i regenerację chrząstki stawowej (→ zobacz źródła).

Składniki aktywne to: mieszanina frakcji niezmydlających olei z owoców awokado (Persea gratissima) i nasion soi (Gycine max) w proporcji 1:2, ekstrakt kadzidłowca indyjskiego, ekstrakt kłącza kurkumy, ekstrakt koszyczków rumianku, ekstrakt owocu ananasa, piperyna (ekstrakt czarnego pieprzu) oraz cynk (jako glukonian).
RheumaPlus stosuje się jako uzupełnienie diety, początkowo 1 kapsułkę 2 - 3 razy dziennie po posiłku. Następnie, po ok. 1 - 2 tygodniach można dawkę zredukować do 1 kapsułki 1 raz dziennie, przyjmowanej wieczorem, po kolacji.
--------------------------
Synergia - współdziałanie różnych czynników, których efekt jest większy niż suma ich poszczególnych oddzielnych działań.
 
Uwaga! Przedstawiony powyżej preparat jest suplementem diety. Nie należy rozumieć, że może on zapobiegać lub leczyć jakiekolwiek choroby. Powyższe treści nie odwołują się do takich jego właściwości.