promocja → kliknij, aby zobaczyć! 
szybka pomoc dla stawów!

Leczenie chorób stawów wymaga przewlekłego przyjmowania leków. Niestety odpowiadają one za ponad połowę działań ubocznych wszystkich stosowanych leków. Od lat poszukuje się bezpiecznych alternatyw. Pod koniec XX wieku wprowadzono nową grupę leków - koksyby, ale okazało się, że ich stosowanie niesie ryzyko wystąpienia bardzo groźnych działań ubocznych i w większości zostały one wycofane. Od dawna wiadomo, że dieta ma bardzo istotny wpływ na nasze zdrowie, w tym na zdrowie naszych stawów. Dlatego postuluje się, żeby uzupełniać leczenie odpowiednią dietą oraz stosowaniem specjalnych preparatów dietetycznych, posiadających korzystny wpływ na stawy.

Rheumafort został opracowany na kalifornijskim Uniwersytecie Irvine. Zawiera on unikalną kompozycję sześci ekstraktów roślinnych: traganka błoniastego, arcydzięgla chińskiego, owocu cytryny, koszyczków rumianku, kiełków brokułów oraz owocu ananasa. Właściwości składników zostały przedstawione w zakładce skład preparatu

Rheumafort może być przyjmowany jako uzupełnienie diety przez każdego. Jest on również polecany osobom z chorobami stawów. Korzyści z uzupełniania codziennej diety w składniki odżywcze, które zawiera Rheumafort są potwierdzone badaniem klinicznym. W badaniu, przeprowadzonym w Klinice Reumatologii i Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, stwierdzono dobre i bardzo dobre korzystne efekt aż u 80% badanych z chorobą zwyrodnieniową stawów. Badanie to zostało przeprowadzone zgodnie z GCP1. Z badaniem tym można zapoznać się w zakładce ocena kliniczna


1 Good Clinical Practice - zasady Dobrej Praktyki Klinicznej (DPK), które narzucaja standardy w różnych obszarach medycyny klinicznej, w tym również zasady Prawidłowego Prowadzenia Badań Klinicznych.
 
Uwaga! Przedstawiony powyżej preparat jest suplementem diety. Nie należy rozumieć, że może on zapobiegać lub leczyć jakiekolwiek choroby. Powyższe treści nie odwołują się do takich jego właściwości.